Kedimin Cinsi Nedir?

TarcinAyse

Anne Schottish Fold- Baba BritishShorthair

12 CEVAP

Scot

Schottish Stright

septikbaykus

Schottish Shorthair

TarcinAyse

sahiplendiğim kişi scottish straight demişti. ama veteriner persian dedi:) benim için ne cins olduğunun bi önemi yok anlamam da zaten. ben çok sevdiğim için sahiplenmiştim ama ilerle çiftleştirme olursa ne cins olduğu önem arz eder diye soruyorum

KediliBaba

scottish straight long hair

KediliBaba

İranı anımsatıyor ama zaten britishshorthairlerin üretiminde iran kedileri kullanılmıştır dolayısı ile kanda var fakat direk iran kedisi diyen veteriner atmış :)

TarcinAyse

Aşı karnesine bile ısrarla persian yazdı :)

Scot

Tüyleri kabarık ya ondan demiş olabilir.

Tikih

Scottish stright . Çok tatlıymış :))

Portakal34

Ayni sekilde benim veterinerimde baba scotish annesitekir bunun dedi ama oysaki kedim scottish stright longhair ayni sizinki gibi. Erkek

laidylinda

british longhair

ayse1310

British longhair.

LopSever

Skotiç cinsi kedinizin cok asil hayvanlar yaklasik 3 bin tl tanesi