Acil Bakar Mısınız

gofretx

Kedimin burnu kuru ve soyuluyor neden olabilir

5 CEVAP

beautifulcat

benim kedimin de burnu kuru genelde ama yaz aylarından aşırı sıcaktan olduğunu düşünüyorum. ev sıcaksa güneş alıyorsa öyle olabiliyor.
siz yine de hekiminize danışın ama.

gofretx

Anladım teşekkürler

gofretx

Başka cevap veren yok mu

KediliBaba

Bütün canlılar deri değiştirir altta gözüken bir lezyon yoksa basit bir şey şahsen bu gibi soruları çocukça buluyorum zaten çocuk olup kendine kafasına göre yaş biçende bence azımsanmıcak derecede çok soru jkalitesi bunu ele veriyor.

gofretx

Evet buraya yaşım uymuyor yaş yılında 2004 yok .burun dersinin değiştiğini ilk defa duydum ayrıca ablam 22 yaşında olmasına rağmen o bile garip buldu kedinin burnunun soyulmasini. Daha önceden kedi beslemedigimiz için bilmiyorum tabiki nerden biliyim kedinin burnunun deri değiştirdiğini . Ve ayrıca istediğim türde sorular sorabilirim değil mi ? @kedilibaba