Hangisini Almalıyım Yardımcı Olur Musunuz?

muezzagumus

Kedilerime mama alıcam kararsız kaldım yardımcı olursanız sevinirim

14 CEVAP

aleyn

matisse bunlar arasında en iyisidir.

septikbaykus

Hepsine yavru mama verebilirsiniz. Böylece karışmaz

muezzagumus

Matisse mi?Brit care mi?Profine mi?

muezzagumus

Cevap verdiğiniz için teşekkür ederim Aleyn

onurtemiz

Hepsine yavru maması verin v4pati arkadaşıma katılıyorum. Ama bence kesinlikle ve kesinlikle ND verin daima. Bir ömür ND kullanın mutlu huzurlu olun kedilerinizle

KediliBaba

izlersiniz kilo alırsa ona göre harekete edersiniz.

aleyn

rica ederim, bol su içtiklerinden emin olun bir de kısırlar için önlem olarak uriner macun kullanabilirsiniz 2 gunde bir veriyorum ben kısırlarda çok görülen idrar yolu sorunlarını önlemek için.

KediliBaba

vitamin macun mama herhususta gimcat iyidir.

muezzagumus

Evde 7kedim var 5i yavru. Mama tabaklarını ayırmakta zorlanıyorum hepsine yetişkin maması verip vitaminlerle yavrulara takviye etsem olur mu

muezzagumus

Kısır kedime de yavru kedi maması vermem doğru mu acaba kilo yapmaz mı

muezzagumus

Cevaplarınız için hepinize çok teşekkür ederim

muezzagumus

Kısır oğlum pek su içmiyor ben de kurumamayı ıslatıp veriyorum Aleyn,bahsettiğiniz uriner macun dan marka tavsiye eder misiniz?

aleyn

gimcat kullanıyoruz biz 2 gunde ya da 3 gunde bir bikaç cm veriyorum. kısır kediler söylediğim gibi idrar yollarında birikme ve sonrası sorunları yaşayabiliyorlar uriner macun bu birikmeleri engelliyor.

muezzagumus

Tavsiyenize uyup o macunu başlayacağım inşallah tekrar tekrar teşekkür ederim