Kedi Oteli Tavsiye

slifer

Bayram ve sonrası için 10-15 gün uzakta olmam nedeniyle kedimi bir otele emanet etmek istiyorum. Lütfen bilginiz varsa paylaşır mısınız?

Yer istanbul

5 CEVAP

KediliBaba

Otel pansiyon gibi yerlerde birden fazla kedi olur corona ;fib,felv gibi öldürücü bulaşıcı hastalıkları kapabilir bende tatile çıktığımda kedimi yanıma alıyorum pansiyonda otelde beraber kaldık hep gündüz uyudu gece gezdi ortalıkta kolayca alıştı sorunda olmadı neden beraber gşitmşiyorsunuz hani 1 taneymiş benim şuan çok herbirini takip edememde sizin kolay işiniz bence riske girmeyin.

slifer

otobüsler almıyor arabam olsa tabii ki birlikte gidecektim.

dilaykablan

Kedi oteli yerine armut.com veya petsurfer.com sitelerinden her gün düzenli olarak evinize gelip kedinize bakacak birilerini bulmanız daha iyi olur. Onun haricinde bildiğim Koşuyolu'nda Loft Pet House var. Aşıları tam olmayan hayvanları da almıyorlar. https://www.loftpethouse.com/

slifer

armut comdan teklif istedim 0 teklif :(

Eymentalay

Mesajlarınıza bakar mısınız