Kedi Dışkısında Kurtlanma Neden Olur?

Aylinsarmanll

Kedi dışkısında kurtlanma gördüm. Dıl ortamda yaşıyor. Fakat kuru mama veriyoruz bahçemizde. Veterinere gitmeden bir çözümü var mıdır?

5 CEVAP

Elifmuzeyyen

Veteriner gitmeniz lazim. Bir tanidigimin kedisinin de diskisinda canli beyaz kurtlar vardi veterinere gitti ilac tedavisiyle iyilesti.

kedilerim2018

bende tekir kedimde gördüm hemen veterinerimizi ardım ense damlamlası varmış temizliyormuş konple.aşı yerine geçiyormu diye sordum evet dedi.şimdi evdeki 3 kedim ve bir köpegime kendim uygulayacağim.fiyatı 30 ..35 arasıymış.

İç parazitini dökmüş olabilir

KediliBaba

iç parazit dışarda yaşıyan kedilerde mutlaka olur ama tedavi edilmeli yoksa kedi beslenemez yediği onlara gider en basiti kontil şurup(doz aşımı yapmamalısınız) en iyisi vetten hap alıp yutturmak.

Elifmuzeyyen

Evet kontil suruo var eczaneden alabiliyoruz ama bize veteriner söylemişti ve bir doz var yiyecegine veya suyuna katabiliyorsunuz ama dediğim gibi veteriner söylemişti sizin gitmeniz en dogrusu