Kedim Kanlı İshal Yardım Lütfen

muezzagumus

Kedim 1yasında ve kısır.kakası kanlı ve sümüksü iç parazit olmuş olabilir mi ve evdeki diğer kedilerime bulaşma ihtimali var mı ne yapabilirim

6 CEVAP

septikbaykus

Maması ney ? ek olarak evde rahatça tuvaletini yapabiliyormu

muezzagumus

Evet yapıyor tuvaletini felicia kullanıyordum matisse alıcam yakında

muezzagumus

Yaş mama ve evde yaptığım tavuklu sebzeli çorbadan da yiyor. Vitamin ve malt macunu da veriyorum

KediliBaba

mideyi yoruyor verdiğiniz bir şey belki maması cünkü iyi bir marka değil kedilerde özellikle ilk aylarda çok çeşitlilik iyi değil demişti vetim ben gıcık olmuşltum ne bulursam faydalı olduğuna inandığım veriyordum sonra aynı şey benimde başıma geldi uslandım şimdi en fazla iki çeşit veriyorum fazladan.

muezzagumus

Matisse ye geçicem aşamalı olarak zaten. Yani sadece kuru ve arada yaş mama mı veriyim diyorsunuz

Nurada

Kedimi kanlı ishalden kaybetmiştim. Lütfen ciddiye alın ve veterinere gidin