40 Gunluk Yavru Pekinez

Ssevilayy

Selam yavru pekinez köpeği aldım .Bursa'dan arrtvine gelddi. Griip olmuş haapşiriuoor. Yemeğini lapa gibi veriyoruz büyük bir iştahla yiyor . Ama uyuyor hep
Acaba yavru olduğu için mi çok uyuyor .ve gripten nasıl kurtarabilirim ?.sıcak tutuyorum sürekli . Arada kalkıyor parmağımı felan ısırıyor . Dişleri yeni yeni çıkıyor sanırım . Yürüyor ama az az .lütfen yardım edin . Öleceginden korkuyorum bu arada 5 gün sonra ilk karma aşısını olacak.

3 CEVAP

Cldkgkcs

Yeni almışsanız veterinize gidip aşılama planlaması ve genel muayene için gitmeniz en iyisi olacak görünüşe göre bi yol geçirmiş üşütmüş hırpalanmıştır ve şu anda da yeni bir ortama alışmaya çalışıyor bi yandan güvenini kazanmaya çalışın

KediSORUN

Pekinez köpekleri zaten sürekli uyurlar yavru olduğu için bu süre daha uzun olabilir

Ssevilayy

5 gün sonra ilk asimiz için gidiyoruz zaten doktorumuza . Sağlığı yerindedir umarım :)