Kedim Mama Yemiyor

_yagmuur__

Kedime konserve verdim artık mama yemiyor koklayıp geciyor 2 gundur ne yapmaliyim

4 CEVAP

Damlacel_

Biraz sabırlı olun sürekli konserve yemek istiyorsa kuru mamasıyla çok az konserve mamayı karıştırın en azından sevdiği mamanın kokusu olacağı için yer diye düşünüyorum fakat konserve mamayı çok koymayın sonra rahatsızlanmasın

_yagmuur__

Yok yemiyo denedim onu karıştırdım kokusu gelicek şekilde teşekkürler yine de peki aç kalırsa falan yer mi acaba hiç zorlamadan?

Nurada

Siz kuru mamayı koyun başka bişey vermeyin bi süre sonra acıkınca illaki yiyecek. Ek olarak halsizlik vs varsa direk veteriner zaten. Ama sadece mamaysa ya sıcaklardandır yada ek besin veriyorsanız onlardan istiyordur

KediliBaba

yer dünyanın kuralı bu aç kalan kendi cinsini bile yer.