Kedim Öldü

Strong1

Merhaba arkadaşlar. Dün kedimi bir operasyonda kaybettim çok üzgünüm ve onu çok özlüyorum yeni bir kedi almama ailem izin vermiyor fakat içimdeki boşluğu dolduramıyorum dolduramam. Çünkü daha dün kaybettiğim kedinin annesine 4 sene baktım yaklaşık 5 buçuk senedir kediye çok alıştım. Ne yapmam gerekiyor lütfen yardım edin

10 CEVAP

Başınız sağ olsun çok üzüldüm

pamuk18pamuk

Bu arada bende 26 gün önce kedimi veterinerin ihmali sonucu kaybettim ve sizin de anlayacağınızı düşünüyorum lütfen Instagram'da @vegassikayet hesabına bakabilir misiniz?

Cldkgkcs

Bir süre toparlanın bence.. anlıyorum bende köpeğimi uzun uğraşlar sonucu sizin gibi hastalıktan kaybettiğimde çok zorlanmıştım ama onun güzel ruhunun bizim gibi göçmediğini melek olduğunu düşünün en azından.. Aileniz kendileri ikna olmadan da almayın zaten bence yeni kediniz için de iyi bir başlangıç olsun

Anonymus813797

Kedilerin motive edici özelliği vardır. Bence yeni bir kedi sahiplenmende bir sıkıntı yok. Sonuçta 5 yıl boyunca en iyi şekilde bakmışsın. Yine de seçim senin. Tekrar başın sağolsun...

pamuk18pamuk

Kaybettiğiniz kedinin annesini mi sahiplenmek istiyorsunuz anlayamadım da

pamuk18pamuk

Bence biraz beklemelisiniz bir kedi sahiplenmek için sonradan fikriniz değişebilir aldığınız kediyi sonra sokağa bırakmazsınız

Strong1

Teşekkür ederim.

Strong1

Bende Uludag üniversitesi hayvan hastanesinde kaybettim çok ilgisiz ve sorumsuz insanlar. Ultrason çekmeden, tahlil yapmadan teşhis koydular.

aksoy65

Gerekli yerlere şikayet edin

ecrinnurAslan

başın sağ olsun