Köpek Traşı

KediSORUN

Köpek traşını evde yapabilirmiyim veya tüylerini makasla azıcık alabilirmiyim

3 CEVAP

ahmetaydinli

Ben yaptım hiç bir sıkıntı olmadı ama bir odanın kapısını kapatıp yapmak daha iyi oluyo çünkü benimki kaçıyo ve tüyler uçuşuyo

KediSORUN

Saolun hemen yapıcam

Muzeyyennb

Bana kalirsa asla tıraş yapmayınn. Ben bilinçsiz bir şekilde yaptırmıştım önceden. Resmen dengesi bozuluyor yavrucakların..Tıraş değil de uçlarından kesme olabilir :) Eğer kesecekseniz de dediğiniz gibi evde veya behçede yapabilirsiniz