Kedimle 7 Saatlik Bir Yolculuğa Çıkacağız Fakat Arabadan Korkuyor Ne Yapmalıyım?

Cansukorkmz

İlk defa uzun bir yolculuk yapicak

1 CEVAP

tarcinnbey

Su an uzun bir araba yolculugundan yaziyorum :) bu kedimle 5. Yola cikisim. Eger imkanin varsa kafesinin kapısını hep acik tut ama icinden cikmasina musade etme onu oksa patilerini sev ve konus onunla seninle guvende oldugunu hissettir ona zaten kisa bi sure sonra alisip uyuyacaktir parmagini seni surekli koklayabilecegi bi sekilde koy yakinlarina