Kedim Çok Tüy Döküyor

ZeynepAygul

Kedim son bir aydır çok fazla tüy dökmeye başladı ne yapmalıyım??

1 CEVAP

dilaykablan

Bizde de aynı problem var. Veteriner mevsim geçişlerinde normal olduğunu söyledi, kendisini sonbahara hazırlıyormuş hanımefendi. Ancak ben yine de mamadan olma ihtimalini düşünerek mamasını değiştirmeye karar verdim. Kısırlaştırılmış mamada tavukludan başka seçeneğimiz olmadığı için bir süre yetişkin kuzu etli mama kullanacağım. Tavuklu mama kullanıyorsanız siz de balıklı ya da etli mamaya geçmeyi düşünebilirsiniz. Tabi ki en önemlisi tüylerini her gün düzenli olarak taramanız.