3.5 Aylık Erkek Kedim Kolumla Çiftleşmeye Çalışıyor.

justice_94

Herkese merhaba 3.5 aylık british cinsi erkek kedim var. Ellerimi ısırma huyu var zaten sürekli ısırıyor yavru olduğu için dişleri kaşınıyor normaldir diye düşünüyordum. Ama bazen elimi ısırırken kolumun üstüne çıkıp çiftleşme pozisyonu alıyordu ama 3 aylık olduğu için yok canım daha neler diyordum. Bir gün yine elimi ısırıp vucuduyla kolumun üstüne çıktı bi bakayım dedim kuyruğunu kaldırdım ve organını dışarı çıkarmıştı. Ya daha 3- 3.5 aylık ergenliğe bile girmedi daha :)) Bu normal mi ? Ne yapabilirim ? Tavsiyelerinizi bekliyorum.

3 CEVAP

Tikih

Benim kedimdede aynısı oldu benim kedim 4 aylık. Neden bilmiyorum . Ama çifleşmeyi öğreniyorlar galiba

kedilerim2018

normal .çiftleşme hareketini odönem yapmaya başlıyorlar fakat yedi sekizinci aya kadar çiftleşemezler.benimde oğlum kızı sıkıştırıyor küçüklüğünden beri .şimdi çıiftleşemez henüz 5 aylık içim rahat fakat iki aysonra onları ayırıcam kızım bir yaşını doldurana kadar.sonra bir araya getiricem.yani korkmayın .

hoya

benimki de yapıyor kısır olmasına rağmen,