Kedi Dış Parazit Damlası

Ecerana

Merhaba arkadaşlar kedisini veterinere Götürmeden internetten dış parazit damlası alıp kullanan var mı etkisi nasıl ve eğer iyiyse önerebileceğiniz damla ismi var mı

7 CEVAP

zuhall

Internetten almadim ama veterinerden alip kullaniyorum. Fiproes markasi da.

Oyle yapilmasi zor kabiliyet gerektiren bi is degil zaten alip ensesine ulasamayacagi bir yere tuylerini ayirip derisine damlatiyorsunuz.

Ecerana

Bi fikri olan yok mu

Uranus1

Dozajına bakın birde bazı sitelerde enseden kuğruğuna kadar paralel şekilde sürün diyor sadece ensesine sürmelisiniz

Ecerana

Bn daha almadım bildiğiniz bir marka var mı önerebileceğiniz

Ecerana

Bilgi için teşekkür ederim peki iç parazit için ne yapıyorsunuz

Heduman

Ben geçen hafta bioteknik diye bir ense damlası aldım petsopcu önerdi.uyguladim.sanki kaşıntısı azaldı gibi.sira iç parazitte internette andazol isimli parazit ilacı kullananları okuyorum onu aldım surup şeklinde.deneyeceğim.kullanan varsa bilgi verebilir misiniz lütfen.ic parazit için ne yapabilirim.

Ecerana

Dediğiniz damlayı bn de gördüm bir tüpü bir kez kullanıp atıyor musunuz yoksa bitene kadar kullanıp diğer tüpe mi geçiyorsunuz