Kedim Yemek Yemiyor Ne Yapmalıyım

sydaglsen

Yavru kedimin hem ön hem arka ayağı çatlamış. Veteriner iğne yaptı yavru olduğu için ayağının kendi kendine iyileşecegini söyledi. Ama hayvan çok hareketsiz baygın resmen. Yemek yemiyor zorluyorum biraz ama yutkunmuyor bile. Ne yapmalıyım ya lütfen yardım edin

3 CEVAP

titrekpasa

yaş mamayı ılık suyla sulandırıp verebilirsiniz onların suyuna bayılıyorlar yorgun düşmüştür biraz iyileşene kadar kendi haline bırakın ama yaş mamaya dayanamayacaktır. geçmiş olsun. sağlıklı günler dilerim..

sydaglsen

Teşekkür ederim ama malesef vefat etti

titrekpasa

yaaa çok üzüldüm :(