3 Aylık Kedim İç Parazit Hapının İkinci Yarısını Yedikten Sonra İshal Oldu, Ne Yapmam Gerekir?

İç parazit hapının ilk yarısını yedirdikten 15 gün sonra ikinci yarısını yedirdim, ilk seferinde dışkısı normaldi ama şimdi ishal şeklinde çıktı. Sağlığında bir sorun var mıdır? Veterinere götürmem gerekiyor mu? Özel olarak hazırlayabilceğim bir yemek var mı onun için?

2 CEVAP

Elifmuzeyyen

Haslanmis patates ve pirinc lapasini duymustum bir baska sitede daha okudum simdi yapabilirsiniz kusma olmadigi surece bolca su vermeniz gerekiyormus

Elifmuzeyyen

Ishal ise yas mama veriyorsaniz vermeyin bence cunku diskiyi daha fazla yumusatiyor diye duymustum yagsiz haslanmis tavuk verebilirmissiniz patiliyo sayfasindan okudum simdi. Diskisinda da parazit varsa veterinere gitmeniz gerekiyormus. Cig et ve sut urunu asla vermemek lazimmis.