Lütfen Yardım Edin :((

ruzgarnos26

Kedimin sırtının yanında ufak nohut kadar şişlik var veterinere gittiğimizde sorduk aşı dan olur dedi ama bu şişlik 2 haftadır var normalmidir??

3 CEVAP

Gul36

Evet, normaldir. Aşı yerinde apse oluşabilir bazen. Benimkinde de olmuştu, sonra orası kabuk bağladı ve düştü. Telaş yapmıştım ama şimdi bir sorunu yok çok şükür. Kediniz dokunmanıza izin veriyorsa her gün yavaş yavaş masaj yapın o bölgeye. Zamanla dağılacaktır.

Tikih

Bence aşının gösterdiği bir alerjik tepkime olabilir veterinere gitmenizde fayda var umarım iyileşir :)

ruzgarnos26

teşekkürler