Kedi Aşıları

Haise

İyi günler , Kedi sahiplenmeyi düşünüyorum tahminen 1 yaşında vs o civarlarda sürekli evde olucağından aşılarını bir süre sonra yaptırmak istemiyorum hani 5-7 ayda 1 olabilir belki diye düşünüyorum, Kedi dışarı çıkmıyıcağından mikrop veya o tür şeyleri kapma şeyi olucağını sanmıyorum da sizce bu ne kadar doğru?

2 CEVAP

Tikih

Doğru fakat yinede 3 ayda veya 5 ayda 1 kez yaptırmak en iyisi

Strong1

Dışardan eve gelen insanlardan da mikrop gelebilir diye biliyorum.