Farmina N&D Kinoa Urınary Mama

Merhaba arkadaşlar, kedisi için veteriner serisi n&d kinoa URINARY mama kullanan var mı? Varsa yazabilir mi? @2kedi2aslan1ev instagram hesabından da iletişime geçebilirsiniz. Mamayı kullanan çok az kişi olduğu için burada belki bir yoldaş bulurum diye düşündüm, sevgiler

26 CEVAP

hantect

Nereden satın aldınız? Memnun kaldınız mı?

Sedanurdrl

sattıkları mamadan prim kazandıkları için her şeyi yapabiliyorlar birde o kadar iddialılar ki biri royal canini bir diğeri pro planı çok almam için diretmişti.

Sedanurdrl

bu tarz mamalar sürekli kullanılmıyor içerisinde ilaç bulunduğu için 2 ay kullanıp 1 ay ara verebilirsiniz

Ben skincoat serisine başladım. Pek bir şey göremedim açıkçası henüz

pinarcaya

@borzakian kum yemek depresyon yuzunden de olabilir. Benim kedimde olmustu. Depresyonu atlatinca o huyunu da birakti.

Faytekin

@Sedanurdrl Kinoa serisi ilaçli mama değil ,sizin dediğiniz Vetlife serisi.

@faytekin niye İnternet sitelerinde satılmıyorki bu mama çok saçma veteriner 1. 5kg için 150tl diyor İnternet sitelerinde olsa daha ucuza gelir

serlok

Sedanurdri kızılcık suyu nu nasıl elde ediyorsunuz. Tablet olarak mı kullanıyorsunuz. Benim kedim de üriner mamaları yemiyor .idrar yolunda taş problemi yaşadık yakın zamanda. Ne yedireceğimi şaşırdım. Tekrar aynı problemle karşılaşmak istemiyorum.

Carathras

veteriner olacağım bende Proplan - Hill's ve Royal Canin önereceğim paranın dibine vuracağım :)

Sedanurdrl

hazır kızılcık suyu kullanılmıyor kurusunu alıp kendiniz yapacaksınız tazesi daha iyi ama o da eylül ayında oluyor. Kurusunu buharda pişirip marmelat yapar gibi ezeceksiniz sulu bir şekilde şırıngayla vereceksiniz

Adger

Aşırı İyi bir mama Nd Prime güzel değildi ama Bu güzel bir çok Özelliği var içeriği İyi. Orijen Ve acanadan daha iyi olduğuna Yemin edebilirim.