Kedi Maması

HandeHera

Hera 6 aylık ve kısırlaştırıldığı için mama değişimi yaptım (orijen kullanıyordum zaten bulmak da artık zorlaştı) N&D mamaya geçmeye karar verdim fakat annem yanlış mama alıp N&D balıklı portakallı yetişkin maması almış ve ben gelene kadar açmış şu anda bu mamayı kullanıyorum. İlk sorum bi sıkıntı olur mu ikinci sorum da N&D de kısırlaştırılmış mamalar tavuklu ben pek tavuklu istemiyorum başka bi önerisi olan varsa sevinirim :)

2 CEVAP

Heduman

Reflex yavru kedi maması nasıl acaba spariş verdim.royal canin çok pahalı maalesef.

Pabloo

Pro Plan’da kullanabilirsiniz. O da güzel mamadır.