Scootish Ford Cinsi Erkek 3 Aylık Kedimin Arka Bacaklarında Hissi Var Ancak Bir Haftadır Sürünüyor

Juthrbog

Röntgen çekildi fakat herhangi bir kırık çıkık yok. Hissiyatı olduğu halde sürünüyor. İki veterinere götürdüm sinir sıkışması denildi ama hiç ilerleme yok. Normalde olduğundan da daha agresifleşti sürekli uyuyor ve çok az yiyor. Tedavisi mümkün mü bilgi alabilir miyim

1 CEVAP

Elifakilli

British shorthair ve scottish fold kedilerde doğuştan eklem hastalığı olabileceğine dair makale okumuştum bundan kaynaklı olabilir, ağrı hissediyor olabilir fakat böyle bir durum olsaydı veteriner fark ederdi sanırım. Bu konuyu iyice araştırmanızı tavsiye ederim umarım eski haline çabucak kavuşur minik yavru