Kedim Karma Aşı Oldu

pasaemine

Arkadaşlar kedimi bugün aşıya götürdüm ilk aşısını oldu yani karma aşısı. Normal olarak aşıdan sonra çok sakinleşti yemek yemiyor şu içmiyor tuvalete de gitmiyor. Evet bunlar normaldir ama ayrı olarak yapmam gereken birşey var mı çok bağırıyor tecrübesi olanlar yardim lütfen ne zaman eski haline geri döner?

3 CEVAP

_yagmuur__

1 hafta 10 gün kadar bi süre ateslenebilir halsizlik mama yememe gibi sorunlar olabilir bunlar normal :) belki daha kısa sürede atlatır benim kedim 1 günde atlatti

Cldkgkcs

Kaç haftalıktı tam olarak ? Bizde 2 ay bir haftalık olduk şu an. En son iki hafta önce gittiğimizde 700 grdı veteriner daha acele etmemize gerek yok biraz daha toparlansın sarsmasın şimdi yapsak buna yemez içmez ateşlenir öyle kıyıda köşede yatar üç gün demişti.. O aklıma geldi şimdi

pasaemine

Kedim 4 aylık oldu