Yavru Kedim Issırmaya Başladı

miraysevik

Merhaba yaklaşık 3 aylık bir kedim var ☺️ Eskiden oyun oynarken ıssırıkları pek acıtmazdı ama son zamanlarda dişleri resmen iğne gibi batıyor ve çok can yakıyor. Oyuncaklarına yönlendirmeye çabalıyorum yine de elimizi ıssırmayı tercih ediyor. Bir arkadaşım kedime havuç vermemi tavsiye etti kemirmesi için fakat meyve ve sebzelerin zararlı olduğunu duymuştum. Havuç olayını deneyen oldu mu ya da başka neye yönlendirebilirim?

3 CEVAP

Derin_sila

Bizimkide 4aylık bizimkide ıssırıyo ellerim pert ama dişleri çıktığı için oluyormuş ama alışırsa hep ıssırıyormuş

_yagmuur__

Alıştırmayın sonra büyüyünce de ısırır dişleri çıktığı için normal

miraysevik

Peki teşekkür ederim