Arkadaşlar Köpeğimin Cinsi Nedir ?

beyzaonoglu

Köpeğimin cinsini bilmiyorum 2 aylık yardımcı olursanız sevinirim

16 CEVAP

rabia423

kırmaya benziyor hatta hastalıklı gibi duruyor bence veterinere götür gözleri hasta gibi

ugurladyeces

off golden rottwailer nedır arkadasım!?! azıcık arastırın google amcaya falan sorun...

beyzaonoglu

Bana terier denildi ama bilmiyorum

Heracnsu

Arkadaşlar Retriever yazamıyo sorun sadece bu. Rottweiler da demek istemiyolar ;) köpeğinizi ben Golden Retriever kırmasına benzettim. Terrier ırkına pek benzetemedim açıkcası

dogaaonaat

Anamm bu ne :) Golden Retriever lerin o beyaz rengine benziyor :) Ama 3. Fotoda bir değişik :D

firtina123

ve Kırma bir köpeğe benziyor

ugurladyeces

labrador rodvaydır cıktı bıde !! bırıncısı labrador RETRIEVER dır 2.sı rodvaydır degıl rottwailer dır !

abbagold

goldenla bir başka ırk kırması çok tatlı bir köpeğiniz var. yaşı küçük arkadaşları da çok ciddiye almamak gerek :)

endofbeauty

Rottwailer de degil. Allahim ya, bilmeden konusmayin. Rottweiler dogrusu. Yuz den rus finosuna benziyor. Ama daha kucucuk. Birazcik buyusun tam belli olur :)

fenerrsena43

terrier kırması gibi benim köpeğime benziyor - benimkide golden terrier kırması benim petlerime bakarsanız lucy isimli köpeğime benziyor

Somelove

Goldena benziyo ama size terrier denilmiş acaba büyük numara bi terrier ve golden kırması olabilir mi diye düşündüm ama pek emin olamadım
Bu arada bi üye veterinere gitmenizi önermiş hasta gözüküyo diye benim arkadaşımda alman kurdu ve kırma bi köpeğin yavrusu vardı onun da tüyleri bu şekilde biraz garip duruyodu veteriner onlara cildi için ilaç vermişti bi başka veterinere uğrayın derim

beyzaonoglu

Götürdüm şuan bi sorun yok dedi

bilgekaan58

Golden o köpeğin türü

ecebloody

bence terrier kırması

bilgekaan58

Labrator rodvaydır