Kedimi Dövüyorlar Ne Yapıyım

ekmfelfdme

kedim evden kaçıyor balkonları örtüyorum kapıdan biz çıkarken kaçıyor büyük bir kedi buraya dadandı 4 aylık yavru erkek kedimi dövüyor burunu ile dudağı yani ağzının arası her yeri yara olmuş kanıyor sabah ilk iş veterinere götüreceğim şimdi ne yapabilirim sanırım canı yanıyor her gün kanıyor ne yapıyım ne sürüyüm yarayı geçirmek için ağız ile burnunun ora yara yardım edin lütfen güzelce cevap verenden Allah razı olsun

5 CEVAP

Nurada

Bizim kedininde kulağının arkasında yara vardı. Nemli bi bezle temizleyin sonra tendürdiyotla etrafını silip yaraya antibiyotikli yara kremi sürün. Evdeki yara kremlerinden de olur. Geçmiş olsun.. Tel sineklik ördürüp çıkmasına izin vermeyin bence. Tabiki sizin kararınız ama yazıl yavrucuk zarar görüyor canı yanıyor bu sefer

titrekpasa

tendürdiyot baticon veya oksijenli suyla silip hametan bepanthen sürün geçer inşallah :) kediniz kızgınlığa girmeden kısırlaştırın bir dahada dışarı çıkartmayın onlar için artık hiç güvenli değil malesef :(

ekmfelfdme

gerçekten çok sağolun çok geçmiş olsun kedine

ekmfelfdme

yardım edin

kedilerim2018

batıcon ile silin mikrop kapmasın.