Köpeğim Kanlı İshal Mi

Annesini hiç emmedi. Tam 1 aylık olduğu gün aldım. Bana geldiğinde kendi pisliğini yiyordu. Süt verdim 2 gün. 3. Gün süt tozu ve içine vitamin koyarak vermeye başladım. Fakat geldiği günden daha katımsı ve en son bir iki damla kanlı çıkarıyordu. Bugün biraz daha bütüncül birşey çıkarttı sıvı diyemeyiz ama hayla kanlı. Süt tozu ve vitamin dışında birşey vermiyorum. Herkez yavrumun zayıf olduğunu söylüyor. Fotoğraflarını bırakıyorum. Birileri yardımcı olsun. Veterinere genel muayene için verecek param yok ama hemen olması gereken aşısı ilacı varsa alırım. Başına gelen bilen varsa yardımcı olsun lütfen fotoğraflar yukarıdan aşağıya geldiği ilk gün ve bugüne doğru sıralı

30 CEVAP

kedilerim2018

bu kadar ciddi bi şeyin cevabını ancak bir veteriner verebilir.veterinerle konuşun.paranızın olamadığını fakat köpeğinizin durumunu anlatın.daha sağlıklı bilgi alırsınız.kanlı isal çidi bir rahatsızlık.ihmale gelmez.

Tikih

Çok acil veterinere gidin benim rotwelirim da kanlı ishalle başladı ve malesef gençlik hastalığına döndü. Yaklaşık 8 aylıkken öldü. Hemen bir veterinere götürün durumunuzu anlatın

mehmetalp06

yani bi veterinere götürün kanlı ishal olduysa muhtemelen hep kabız yapan şeyler yiyodur başkalarına gidiyor mu ona göre yazarım

mehmetalp06

yani bi veterinere götürün kanlı ishal olduysa muhtemelen hep kabız yapan şeyler yiyodur başkalarına gidiyor mu ona göre yazarım

mehmetalp06

yani bi veterinere götürün kanlı ishal olduysa muhtemelen hep kabız yapan şeyler yiyodur başkalarına gidiyor mu ona göre yazarım

mehmetalp06

yani bi veterinere götürün kanlı ishal olduysa muhtemelen hep kabız yapan şeyler yiyodur başkalarına gidiyor mu ona göre yazarım

mehmetalp06

yani bi veterinere götürün kanlı ishal olduysa muhtemelen hep kabız yapan şeyler yiyodur başkalarına gidiyor mu ona göre yazarım

mehmetalp06

yani bi veterinere götürün kanlı ishal olduysa muhtemelen hep kabız yapan şeyler yiyodur başkalarına gidiyor mu ona göre yazarım

mehmetalp06

yani bi veterinere götürün kanlı ishal olduysa muhtemelen hep kabız yapan şeyler yiyodur başkalarına gidiyor mu ona göre yazarım

mehmetalp06

yani bi veterinere götürün kanlı ishal olduysa muhtemelen hep kabız yapan şeyler yiyodur başkalarına gidiyor mu ona göre yazarım

mehmetalp06

yani bi veterinere götürün kanlı ishal olduysa muhtemelen hep kabız yapan şeyler yiyodur başkalarına gidiyor mu ona göre yazarım

mehmetalp06

yani bi veterinere götürün kanlı ishal olduysa muhtemelen hep kabız yapan şeyler yiyodur başkalarına gidiyor mu ona göre yazarım

mehmetalp06

yani bi veterinere götürün kanlı ishal olduysa muhtemelen hep kabız yapan şeyler yiyodur başkalarına gidiyor mu ona göre yazarım

mehmetalp06

yani bi veterinere götürün kanlı ishal olduysa muhtemelen hep kabız yapan şeyler yiyodur başkalarına gidiyor mu ona göre yazarım

mehmetalp06

yani bi veterinere götürün kanlı ishal olduysa muhtemelen hep kabız yapan şeyler yiyodur başkalarına gidiyor mu ona göre yazarım