Kedim Banyodan Çıkmıyor

Elifakilli

Dün tuvaletini banyoya koymuştum yaşam alanına çok yakın olduğu için alışır mı diye korkuyordum, alıştı gayet fakat şimdi de sürekli banyonun ıslak olan kuytu köşesine gidip oturuyor bir kaç kez yaptı, iki kez aldım biraz nemlenmişti tüyleri kuruladım güzelce yerine koydum fakat tekrar gitti oturdu aynı yere. Ne yapmam gerekiyor bunu nefen yapıyor anlamıyorum. Oyun oynamaya, ilgisini dağıtmaya çalıştım fakat olmadı. Yaklaşık olarak bir haftadır birlikte yaşıyoruz kuytu köşelere hep gidiyordu ama nemli ve ıslak olan banyoya gidip oturması fazla tuhaf geldi üstelik çok karanlık. Yardım ederseniz çok sevinirim.

12 CEVAP

pamuk18pamuk

Bence de serinlemek için yapıyordur kurulamanız mümkün değil mi banyoyu

sushico

yavru mu ?

Scot

Serinlemek amacli yapiyor olabilir

Elifakilli

Evet 3,5 aylık 4 aylık olmak üzere, çok fazla sıcak değil evimiz hatta geceleri çok serin oluyor diye camları kapatıyoruz

Elifakilli

Evet 3,5 aylık 4 aylık olmak üzere, çok fazla sıcak değil evimiz hatta geceleri çok serin oluyor diye camları kapatıyoruz

Cldkgkcs

Onların vücut ısıları bizden daha yüksek bu yüzden serinlemek saklanmak için güvenli bulduğu için vs bunu yapıyor olabilir çok enteresan bir durum değil endişeleneceğiniz birşey yok üstüne gitmeyin minnoşun

Elifakilli

Teşekkürler endişelendim bizden mi kaçıyor ya da bir problemimi var diye

felishuman

Bizimki de normalde hep klimalı odada vakit geçiriyordu, birkaç gün önce klimayı söktürdük ondan beri ya banyo fayanslarında ya da balkonda yatıyor. Yani serinlemek için yapıyor bence de, endişelenmeyin

VASVIYE

tuvaletini odasına koymalısın bence eşyalarının yerini sık sık değiştirme eğer kumu döküldüğü için banyoya koyduysan bir paspas ser altına hiç olmadı kartonda serebilirsin kötü koktuğu için koyduysan koku önleyici kullanabilirsin

Sevdakkus

Serinlemek için yapıyor bence. Benim kızım da sürekli banyoda uyuyor fayans sokul olduğu için sanırım endişelenecek bir durum değil. Telaşlanmayın :)

Sevdakkus

Soğuk olduğu için,yazacaktım

FulyaC

Bzim evde sizinki gibi serin geceleri camlar kapanmazsa donuyoruz hatta. Ama bizim oğlan sürekli geceleri balkona gündüzleride banyoya kaçıyo fayansa serilip yatıyo. Sizde orayı kuru tutabiliyosanız kuru tutun sadece. Bırakın yatsın serin serin :)