Kedinizi Veterinere Bıraktınız Mı ???????

sushico

merhaba arkadaşlar,
dün işten gittiğimde sushinin dışkısı evin heryerindeydi. Normal değil çünkü asla öyle birşey yapmaz normalde, üstü başı da batmıştı :( baktım arkasında devamı var almaya çalıştım ama içinde kırmızı ip ve devamı var dediğim gibi. hemen veterinere götürdü eşim. kurdelanın ipini yutmuş sürekli oynadığı bir kurdelaydı halbuki. ve veterinerde alamamış çünkü çok bağırmış yavrum. bağırsak düzenleyici vermiş kurdela çıkana kdr izleyin demiş. dün baya baktım dışkılarını kontrol ettim tabi bu arada ıshale yakındı dışkı normal dedi veteriner. sabah baktım yok kurdela ama dışkısında da yok. kendini de temizlemiş tamamen.yani tekrar mı yuttu bilmiyorum. Aslında sormak istediğim ben yarın 3 gün şehirdışına gidicem normalde günde 1 kez kayınvalidem gelip bakacaktı. Birde malt verilmesi gerekiyor bu aralar vermeyince kusuyor çünkü. Veterinere mi bıraksam bilmiyorum 3 gün. eğer dünkü durum tekrar yaşanırsa ilgilenemez kayınvalidem. Çok çaresiz kaldım. Veterinerde depresyona girebilir zaten sevmiyor o ortamı ....off offff

1 CEVAP

kedilerim2018

veterinerde küçücük bir kafese kayacaklar bence bırakma evde kalsın.anormal birşey olursa kayın valideniz size haber verir .anormal bir durum olursa onu veterinere götürecek birisini ayarlayın.mesela bir arkdaşınızla konuşabilirsiniz.işallah birşey olmaz.