Köye Giderken Kedimle Ne Yapacağımı Bilmiyorum

Edaatasoy

Yakın zaman içinde köyümüze gideceğiz ve bu 8 saatlik araba yolculuğu anlamına geliyor. Suzi'mi emanet edebilecek birini de bulamadığım için bizimle gelmek zorunda. Kendisi zaten huysuz bir kedi ve köydeki eve alışıp alışamayacağını bilmiyorum. Yardımcı olabilecek bir fikriniz varsa çok iyi olur :').

8 CEVAP

Edaatasoy

Evet anadolu yakasındayız ama verebilecek kadar güvenmek çok zor biliyorsunuz ki :')

septikbaykus

Bana mesaj atın. gidip beraber bakarız en olmadı bende vericem çünkü

Köye giderken guhendihin birine emanet et kediyi

septikbaykus

Anadolu yakasındaysanız ben size yer bulurum

Aslhnezgi

Ben surekli muğla istanbul arabayla getiriyorum cok sikinti oluyor veterinerlerde uyusturucu krem var ondan alip kilosuna gore dozla veriyorsun ben oyle getiriyorum sakinlesiyor hic degilse uyuyor. Bide sabah cikmani oneririm cunku aksam isiklardan korkuyorlar.

Edaatasoy

Çok teşekkür ederim tavsiyelerin için

septikbaykus

Valla kediler için özel pansiyon var kocaman yer. Sen bilirsin düşün dur o zaman yardımcı olmuyorum daha

kedilerim2018

bazı kedi sahipleri evlerinde para karşılığı kedilere pansiyon hizmeti veriyorlar.armut.com adresine teklif verip bu kişileri inceliyebilirsiniz.