Köpeğim 5 Yıldır Goody Yiyor Sorun Olur Mu

Merveeee

Goody nin kötü bir mama OLDUĞUNU duydum 5 Yıldır yiyor mamayı değiştirirsek sağlık sorunu çıkmaz ileride di mi ve lütfen bana bir mama önerir misiniz şimdiden teşekkürler

4 CEVAP

Goody çok kötü bir mama, kesinlikle değiştiririn. Ama şu şekilde yapmalısınız sorun olmaması için:
Mamayı değiştirmenin;
1.günü %25 yeni mama, %75 eski mama.
2.günü %50 yeni mama, %50 eski mama.
3.günü %75 yeni mama, %25 eski mama.
4.günü ise %100 olarak yeni mamayı verebilirsiniz. Sorun yaşamazsınız.

Mama olarak Acana, Orijen ve N&D'yi öneririm.

olaf

mamasını değiştirirsen bir sorun yaşamaz. mama olarak royal canin ve pro plan öneririm

olaf

ama yine sen bir veterinere sor her cinste değişebilir

Merveeee

Golden Retriever Flood diye bir mama var sağlıksız değil yazıyor biliyor musunuz iyi bir mama mıdır