Kedime Nasıl Yardımcı Olabilirim

gofretx

Bugün kediyi dışarı çıkardım . Bizim sitenin bahçesinde normalde hiç kedi olmaz ama bugün biz indikten sonra bir kedi geldi . Bu kedi bizim kediden baya büyük bizim kedi 4 aylık ve erkek diğer kedi de erkek ama o kedi nereye giderse bizimki de onun peşinden gitmeye başladı en son korktum ve eve aldım şuan da da çok miyavliyo ne yapabilirim resmen ağlıyor

2 CEVAP

Elifmuzeyyen

Keske cikartmasaydiniz disariyla tanistigi icin yine gitmek istiyor :( etrafta kedi gormeseniz de siz onlar kokudan birbirlerinin nerde olduğunu algılayabiliyor

gofretx

Kedimi ztn köyden aldık ve daha önce çok dışarı çıktı