Kedime Kokusuz Bi Mama Önerırmısınız???

Derin_sila

Kedımın maması kötu kokuyor neden?

11 CEVAP

Simbat

Mamanın kokusu kaliteli veya kalitesiz olmasıyla alakalı değildir. Acana ve orijen de ağır kokuyor kalitesiz mi ? Kokusu az olan Nd kullanabilirsiniz. En etkili çözüm kapta mama bırakmamak. Porsiyonlar halinde doyurmaya çalışın arkadaşınızı.

Breda

maması hangi marka?

Muzeyyennb

Kalitesiz mama olduğundandir büyük ihtimal. Eger durumunuz varsa nd alın. Yoksa matisse :)

Derin_sila

Kalıtesiz değil aslında içerik olarak ama

aleyn

kokusuz mama diye bir şey olmaz kediler ne yiyeceklerine kokusuna göre karar verirler ama refleksin içeriği çok yetersiz cidden mama değiştirmeyi düşünebilirsiniz.

pamuk18pamuk

Kokusuz mama bulamazsınız ama kullandığınız mamanın içeriğiyle ilgili olabilir daha fazla kokuyordur

Derin_sila

Refleks plus yavru kedi maması

septikbaykus

Reflex kalitesiz bi mama . En azından pro choice alın

emrezrtrk

Matisse de çok ağır kokuyor

Postaci

İlginçsiniz kokusuz mama mı var,sizin tükettiğiniz şeyler kokusuzmu mesela?
Koku sebebiyle mama tavsiyesimi alınır kedinize biraz mama verin yesin buzdolabı poşetine koyun kaldırın.Bakış açınızı değiştirin bence kedinizi merkez koyun kendinizi değil faydalı mama ise kokuyorsada kullanıcaksınız tabiki!

LoveAnimals

Ben BONA CİBO kullanıyorum.Bana göre korkmuyor.