Bir Aydan Küçük Bir Kedi Annesi Ölmüş Anne Sutu Hariç Ne Yer Acillll

Yardım edin lütfen çok aç yavrucak

5 CEVAP

aleyn

bir aydan ne kadar küçük sizce? kedi sütü tozu almanız gerek, laktozsuz süt verebilirsiniz ama birkaç defadan fazla vermeyin bir an önce kedi sütü tozu almaya bakın. 3 haftalık civarındaysa tavuk haşlayıp suyuyla blendırda çekip sulu püre kıvamda verebilirsiniz.

Normal insanların içtigi sut kediler için zararlı diye duydum doğru mu kedi daha yeni koşmaya. Fln başladı ama kuru mama yemiyor konserve mama alsam olur mu?

aleyn

evt içindeki laktozdan dolayı zararlı çok aç dediğiniz için bu gecelik açlıgını gidermek adına tavsiye etmiştim onu. dişleri henüz çıkmamışsa kuru mama yiyemez konserve alabilirsiniz ama içeriği güzel bi mama almalısınız şu an besine çok ihtiyacı var. mümkünse gimcat, naturea, schesir, nutri feline gibi içinde besleyici etler olan mamalardan alsanız çok iyi olur.

aleyn

bir de konserve mamayı püre kıvamında olanlardan alırsanız çok iyi olur sulandırabilirsiniz biraz da.

sushico

veterinelerde süt tozu satılıyor ondan verebilirsiniz sakın sütü direk vermeyin , zorunda kalırsanız su ile seyreltin.