Kedimin Pipisinde Açık Yara Oluştu

yasemen1

merhaba benim kedim eski sahibinde yaşadığı kötü olaylardan dolayı çişini kakasını kontrol edemediğinden dolayı bez kullanıyor (fizik tedavi alana kadar böyle bir çözüm bulduk) yaklaşık iki aydır bez takıyor hiçbir sorun yaşamadık ama son 4-5 günde artarak pipisinde yara oluştu, derisi kalktı resmen sulu kan şeklinde sıvı var o çevrede. yarın veterinere götürücem ama şimdi size de sorayım dedim çok endişeliyim. kakası da ilk kez bordo renginde çıktı az önce.. acaba ne sebep oldu? tahriş olduğunu düşünüyorum ne kadar doğru?

1 CEVAP

FulyaC

Neden bez kullandıgınızı anlatabilirmisiniz açık bi şekilde. ???Bilmeden terbiyesizlik yapmış olmıyım