Aşı Yaptırmak İstiyorum Kedime,Ama Veteriner Dış Parazit Gerek Yok Dedi

Sevdakkus

Merhaba bir kedi sahiplendim,2 aylık aşıları için vet. Götürdüm iç parazit aşısı oldu fakat dış parazit aşısına gerek olmadığını söyledi. Çok güvenemedim sizce başka vey. Götürüp yaptırmalı mıyım

5 CEVAP

aleyn

küçük diye de yapmamış olabilir üzerinde pire veya başka böcek tarzı şeyler var mı?

Tmer

Ben geçen hft götürdüm.İc paraziti var diye aşı yapmadılar.İlac verdiler sadece bayram sonu aşısı olacak

Sevdakkus

Hayır üzerinde pire veya böcek yok ama dış parazite gerek yok dedi,sizce başka veterinerde yaptırmalı mıyım

Uranus1

Başka bir veterinere götürün parazitler kediye dışarıya çıkmasa bile sizden ona geçebilir

Sevdakkus

Tamam teşekkür ederim