Yaru Kediye Normal Mama Vermek.

kedilerim2018

arkadaşlar kedilerimin birisi 5 aylık 3 klo.diğeri 6 aylık 2.5 kilo biriside 1.5 kilo civarı.yavru kedi mamaları hep tavuklu ve çok tüy döktürüyor .oyüzden büyük kedi mamasına geçiş yapmak istiyorum .proplan ve orijen balıklıyı karıştırarak veriyordum fakat hiç memnun değilim.nd ye geçiş yapıcam .sizce büyük kedi maması kedilerime uygunmu?

4 CEVAP

pamuk18pamuk

Bence vermeyin 8 ay sonrası veriliyor diye biliyorum kedilerinize fazla gelir içeriği

Simbat

Balıklı ve kuzu etli yavru kedi mamaları var. Bozita, Pro choice, La vital, Felicia bu markaların balıklı yavru kedi mamaları mevcut. Şuan için çok küçükler dişleri yetişkin kedi maması için uygun olmayacaktır. Aynı zamanda kitten ( yavru kedi mamaları) mamalarda büyümesi için ekstra taurin ve protein desteği var. 1 yaşına kadar yetişkin kedi maması vermekten kaçının. Naçizane tavsiyemdir.

onurtemiz

Siz ne yaptınız ! Proplan verillir mi hiç Orijen ile birlikte. Ayrıca Orijen çok yüksek protein içerir yaz aylarında dökülme yapar tavuklu mamalar. Sadece Orijen Kitten verseniz tüy problemi azalırdı. Orijen hangi çeşidini veriyordunuz ? Biraz daha detaylı bilgi yazarsanız yardımcı olabilirim

kedilerim2018

Orijinalden balıklı istiyordum proplan junyir in icine