Kedim Tuvaletine Basıyor

Aysenur_kms

Arkadaşlar lütfen yardım edin. Kedim iki aydır benimle fakat şu son hafta her tuvaletini yapışında üzerine basıyor. Ve kokudan dolayı ayagını yıkıyorum. Bütün vücudunu yıkamıyorum. Üzerine basmaması için ne yapabilirim. Lütfen yardım edin.???

1 CEVAP

Tikih

Aynısı bendede bir sönem oldu. Peki tuvaletini örtüyor mu ? Örtüyorsa yanlışlıkla olabilir. Örtmüyorsa sizi cezalandırıyor olabilir örneğin tuvaleti temiz değilse veya başka nedenlerdende olabilir . Ben bu huyunu patisini koklatıp yüzüne sürerek ordanda kuma sürterek geçirdim fakat sabırlı olmabız lazım