Gimcat Kedi Tabletleri

eccakir

Merhaba gimcat denta kiss ve malt kiss kedi tabletlerinden kullanan var mı? Kullandıysanız yararını veya zararını gördünüz mü? Ben yeni aldım birkaç gündür kullanıyoruz henüz işe yarayıp yaramadığını gözlemleyemedim. Kullananlar deneyimlerini paylaşırsa çok memnun olurum.

3 CEVAP

sushico

bende merak ediyorum, aldım kargoda şuan.

Tikih

Bende aldım . Yaklaşık 1 , 2 güne gelir kullanınca sizlere yazarım. Kullananlar memnunuz diyorlar

balinannesi

Tablet değil ama gimcat macunlarını kullanıyorum vitamin, probiyotik, malt soft gibi. Çok memnunum