Çakma Tarağın Farkı Nedir???

Bilgeylmz

Merhaba kedim için tarak almayı düşünüyorum. Kedimin tüyleri uzun değil ama çok sık bir tüy yapısı var. Tarağın adı furminator kedi tarağı. Ama orjinali gerçekten çok pahalı. Bir tarağa 40tl vermek istemiyorum. Çakmalarına baktım ama orjinlainden pek fark göremedim. Sizce hiç almamalı mıyım? Kedime bir zararı dokunur mu?

2 CEVAP

Heiter

Metal kısmı paslanabiliyor veya tüyleri yolabiliyor ama madem ucuz, alıp deneyin. Belki memnun kalırsınız.

FulyaC

Tüyleri çok çektiğini biliyorum bende. Alıp pişman olduktan sonra
Bi de orijinaline para vericeksiniz. Daha çok masraf olucak