Yavru Kedim İçin Endişeleniyorum

İki haftalık kedim var. Küçücük bedeni zorla yemek yiyor açıklığını anlamıyor mu? Çok üzülüyorum, veterinere götürdüm iç parazit varmış ağızdan ilaç verdi ve sorun olmadığını söyledi. Nefes alırken sanki zor alıyormuş gibi davranıyor uyuyor sürekli bende oynatmaya çalışıyorum biraz çünkü tüm gün akşam ve gündüz olmak üzere uyuyor araaa tuvaleti için kalkıyor çok korkuyorum bişey olacak diye sizce sorun var mıdır ? 2 kere veterinere götürdüm bana bişey olmadığını söyledi fakat içim hiç rahat değil. Yardımcı olabilecek var mı ?

8 CEVAP

Orcuncun

Merhaba, durumu iyi gözükmüyor viral bi hastalığı olabilir farklı bi veteriner kliniğine götürmenizi öneririm

kedilerim2018

kötü görünüyor işallah iyileşir :(

Zynpkck

Başka bi veterinere götürün bence yavrum çok bitkin gözüküyo

Şuan götürdüm antibiyotik verdiler bakalım etkisini görür inşallah teşekkürler.

Elifmuzeyyen

İnşallah iyileşir minik. Bir anda hastalanip kaybettigimiz yavru kedimizin hali gozumun önüne geldi ben de yavru için endişelendim bebekler için kullanilan termometreler varmış onunla kulağından vucut ısısını ölçün bence çünkü bizim yavrumuzun 2 derece dusuk cikmisti geri dondurmek cok zor oluyormus olmadi basaramadik da. Sagliklik kedilerde 37 ila 39 derece olmasi gerekirmiş patiliyo sayfasinda okumuştum ordan da bakabilirsiniz. Eğer isi dusukse sicak su torbasiyla ısıtın veteriner bize oyle demisti ilac tedavisinin yani sira. Biz basaramadik siz basarirsiniz insallah dua edicem minige

Asiyalin

ay ben ona kıyamam parazitlerinden dolayı mı halsiz düştü acaba bizim okyanusta yavruyken paraziti vardı böyle çok halsizdi hep uyuyup duruyordu şimdi Allahıma çok şükür iyi inşallah sizin minik yavrunuzda iyleşir başka bi veterine götürün derim iyi olan bi veteriner

septikbaykus

azomax antibiotik ile imuneks vermeyi deneyelim ?

aseciiik

Daha çok küçük o. Oyun oynamasını bekleyemezsiniz zaten. Yavru olduğu içinde uyuması normal. Vet bişey yok dediyse çokta endişelenmeyin tedbiride elden bırakmayın tabiki.. Kıyamam bebişe