Mamayı Beğenmiyor

Anket

Kuzu etli mi
(6 oy)
Balık aromalı mı
(4 oy)
Toplam (10 oy)

Hangi mamayı alabilirim

8 CEVAP

serot10in

Merhaba,hangi çeşitten öte hangi marka kullandığınız daha önemli. Kediler lezzete çok önem verirler. Hangi marka kullanmayı düşündüğünüzü söylerseniz hangi çeşidinini kullanmanız gerektiği konusunda öneride bulunabiliriz.

Emrondre

Ben nd nin kuzulusunu kullandım kedim severek yedi, şimdi nd nin balıklısını kullanıyorum onuda severek yiyor ☺️☺️İkiside güzel bence

septikbaykus

Nd morinalı vardı yiyordu. Kuzuya geçtim onuda yedi. şimdi karıştırdım ikisini beraber yiyo :)

@serot10in babam açık mama almış oda bitmek üzere önereceğiniz bir marka var mı

aleyn

mama için önce bi bütçe belirlemeniz gerek mesela kilosuna ya da 5 kilosuna en fazla ne kadar verebilirsiniz ona göre bi öneride bulunulabilir çnükü mama çeşitlerinin fiyatları çok geniş aralıkta. bir de bi mamaya karar verip bi sorun olmadıkça onda devam etmenizi öneririm kedilerin sindirimi değişimi hiç sevmez hemen tepki verir ilk tepkisi de ishal olmak olur.

aleyn

nd tahılsız - nd düşük tahıllı ya da daha uyguna matisse kullanabilirsiniz yaz aylarında genelde balıklı mamalar daha iyi oluyor..

BS1903

Bende proplan aldim yemedi lavital manaya gectim geyet guzel yiyiyor surekli denemen lazim kucukken denemelisiniz tabi bunu

Güvenli bir yerden açık almanız daha ekonomik. Ama önereceğim mamalar N&D, Profine, Pro plan, Royal Canin