Kediniz Konuşsaydı Size Ne Derdi ?

kedilerim2018

benimki.kapıyı aç bana mama ver.göbeğimi açtım okşa .kaka yaptım temizle .birde eve poşet gelice poşet poşett pooşetttt oleyyyyy poşettt derdi :)

12 CEVAP

ursaminor

Hmm... Kediniz zaten konuşuyor ancak başka bir dilde :) Onun kapasitesi insan dilini tamamen öğrenmeye yetmez. Ama sizinki onun dilini öğrenmeye yeter, yetmeli. Ben kızımın dilini çok güzel çözdüm. Zaten ebem karı gibidir sürekli konuşur :D

En kolay öğrendiklerim şunlar oldu: -hayır! -anneeaaaa/babaaağğğğ tavanda sinek var ulaşamıyorum gelip beni kaldır. -anneeaaaa/babaaağğğğ kumum pis. -ay canım annem/babam en sevdiğim macun teşekkür ederim mrrrrr -anneeaaaa/babaaağğğğ beni sev veya beni uzaktan sev :D -anneeaaaa/babaaağğğğ hoş geldin, ben bugün sinek yakaladım, seni de özledim canım benim, hadi mama ver. -anneeaaaa/babaaağğğğ hadi uyan. -ühü kötü rüya gördüm o yüzden beni hemen sev nütfeenn mrrr. -anneeaaaa/babaaağğğğ oyun oynayalım mığğğ? nütfeeeğğnnnn???

felishuman

10 saniyeden fazla sevme, seversen ısırırım, göbeğimi elleme, ayağına pusu kurarım, canını yakarım..:(

Tikih

Bizimki beni sev, beni sev ,benimle oyna ,mama ver. ,Göbeğimi kaşı . ,Evden gitme ,derdi herhalde

boninon

Beni sev , senin yanında yatabilirmiyim derdi

boninon

Durmadanda oyun oyun dersi

onurtemiz

Seni Seviyorum

bediss

şu evi sessizleştiremez misin ya?

Scot

Anneeee

BS1903

Bugun cok sevmedin mi ?

ebrar_aykut

Rahat bırak beni anneeeee

Eğer benimle oynamazsan seni hastanelik ederim gel buraya çabuk gelirken topumu da getiriver zahmet olucak ama

Beyzaing

Göbeğimi sevmenden sıkıldığımda patimle yavaşça elini ittiriyorum, devam ettiğin için biraz tırnaklarımı çıkarıyorum, en sonunda ısırıyorum ama neden hala devam ediyorsun?