Köpeğimin Cinsi Nedir?

Anonymus813797

Ölen köpeğimin cinsinden bir köpek sahiplenmek istiyorum. Tabii ki bir köpeği cinsine göre almak yanlış olur ancak ben ondaki sevgiyi yine ona benzer bir köpüştw bulmak istiyorum.

13 CEVAP

Tikih

Bana border colli gibi geldi çok tatlıymıs

lokum_british

Benziyor sanki. Yuva arayanlar bölümüne bir göz atın isterseniz.

Tikih

Ama avusturalya çoban köpeğine de benziyor

sadi87

Bu bir tilki

sadi87

İşin şakası melez ırk

Melez galiba

laidylinda

stabyhoun olabilir benziyor.

border collie collie kırması gibi

ayse1310

Border collie olduğu kesin fakat safkan değil sanıyorum ki

Anonymus813797

Şuan şoktayım sahiplendiğimiz çiftliğin sahibi aynı cins olduklarını söylemişti ve biz daha yeni öğreniyoruz adam köpeklerinin cinslerini yanlış biliyormuş. Köpeğim border collie ve stabyhoun meleziymiş aşırı garip hissediyorum.

EfeOzenn

Border collie ve Collie kırması olabilir. Border Collie ve Stabyhoun da olabilir. Yüzü aynı Stabyhoun.

Ponponmavis

Bence border coli çok güzel bir köpek;-)

Anonymus813797

Annesi ve babasını daha önce gördüm. Aynı cinsler. Bu yüzden eğer işe başka bir köpek karışmadıysa köpeğim melez değil. Ben border collie olabileceğini düşünüyorum. Daha fazla cevabınız olursa lütfen yazın.