Kedimin Karnındaki Siyah Noktalar

miraysevik

Merhaba bugün kedimin karnında fotoğraftaki noktaları fark ettim. İncelediğim kadarıyla sadece göğüs uçlarında var... Ne olduğunu bilen var mı acaba?

6 CEVAP

miraysevik

herhangi bir sorun yokmuş, pire dışkısı değilmiş :) Veterinere götürdüm ve bu tarz lekelerin olabileceğini söyledi :)

kimnana

Meme onlar meme

kimnana

A pardon

kimnana

Pire yumurtası olabilir mi acaba? :/

miraysevik

bilmiyorum umarım değildir :( önce kulak uyuzu sonra mantar şimdi de bu... silmeyi denedim ama siyahlıklar çıkmadı yarın veterinere götüreceğim

Uranus1

büyük bir ihtimalle pire dışkısı