Lütfen Bakın

Tikih

Arkadaşlar merhaba kedim için bir malt alacağım . Bir sitede 17.90 tl ye buldum. Fiyatı normal mi ? Yoksa çakma fiyat mıdır. Aynı zamanda tüyleri güzelliştiren vitaminler kaç lira

4 CEVAP

aleyn

hangi marka gramajı nedir bunlara bağlı fiyat bunları da yazın.

Tikih

Markası gimcat sizce normal mi ?

aleyn

20 gramlıktır o halde 20 grlık için normal ama 100 grm almanızı tavsiye ederim çok kısa sürede biter 20 grm ve daha pahalıya gelir. beaphar 100 gramlıkları 32 civarına bulabilirsiniz.

Tikih

teşekkürler