Kuru Kedi Maması

balinannesi

Naturea balıklı mama kullanıyorum 2 yaşında erkek kedim için. *********.com daki ürünler için ne düşünüyorsunhz mama mı değiştirmeli miyim acaba aslında memnunum ama çok yemiyor oğluşumm

9 CEVAP

septikbaykus

Ne ay çok leş kedileri zehirler denebilecek. Nede süper denilebilecek bir mama ********** ürünleri

Naturea kullanıyorsunuz gidip ********* alırsanız çıta baya düşer.

balinannesi

Bekliyorumm önerilerinizi

aleyn

naturea nere ********* nere.. bütçe sorununuz yoksa go, now fresh, applaws, nd gibi mamalara bakabilirsiniz. naturea çok sade bi mama o yuzden kediler tadını sevmeyebiliyor.

onurtemiz

@v4pati ve @aleyn direk haklılar. ND kullanın arkanıza bakmayın hiç

onurtemiz

HAYIR! ********* da ki mama pek sağlıklı ve kaliteli değil. Bütçe problemi yoksa kaliteli mamalar kullanın. Eğer bütçe az sa Matisse ve ya Advance mamaları kullanın

balinannesi

Bütçe problemim yok ya şükür. Naturea nın mamasından memnunum aslında ama dediğim gibi az az yiyo benimki bi de bizim yediklerimize de göz koyuyor. Ev yemeği seviyo vermiyorum tabi, öyle yumurta et falan olunca veriyorumm yesin diye. Belki daha çok seveceği mama bulurum diye düşündümm

Bence ********* gayet sağlıklı ben bonacibo kullanıyorum

Profine, N&D, Pro plan

balinannesi

Teşekkür ederim cevaplar için :)