Boston Terrier Koku Yayar Mı?

Boston terrier cinsinden bir köpek almak istiyorum ancak annem biz evde yokken ağlayıp stres yapacağını ve kötü koku yayacağını söyledi böyle bir şeyin imkanı var mı?

2 CEVAP

kedici

Irk alakası yok her köpek siz evde yokken ağlayabilir. Köpekler sahibine bağlıdır. Yine koku meselesi de bunla alakalı değil sadece sizin vereceğiniz eğitim ve sağlayacağınız bakıma bağlıdır. Onun harici güzel bır ırktır :)

guineapigela

Cins ile ilgili değil açıkcası bu konu.Evet yapar.. Ama her köpek yapabilir stres yapip koku yaymayı :)