Arkadaşlar Merhaba Kedimin Mama Ölçü Kabı Yok Mamayı Neye Göre Vermeliyim

Dondurmacik

Arkadaşlar bir kedi maması satın aldım kedime vermem gereken miktar mamanın arkasında yazıyor bir mama ölçü kabim yok ne yapmam gerekiyor şimdiden teşekkürler

8 CEVAP

Reyaura

4aylik kedinin mama kabı hep dolu olmalı .

pamuk18pamuk

Ölçü kaplari çok uygun fiyata var internetten alabilirsiniz 50 kuruşa bile var

pamuk18pamuk

Petshop bedavaya bile verir mama alırsanız

beautifulcat

200 ml boyutunda bir su bardağını 8'e bölün, 3/8 - 4/8 oranında verin. 4 aylık kedisi olan ve o şekilde yapan bir arkadaşımdan öğrendim

Meryemmucrr

Kediniz kaç aylık

Dondurmacik

Yavru kedi 4 aylık

Nurada

Evet zaten hareket oyun derken soeun olmaz neden ölçü koyma gereği duyuyorsunuz küçücük yavru dah

Nurada

daha*