Kedim Kisir 1 Yasinda Ve 5 Kilo.proplan Delicate E Gecicem.sizce Kilo Aldirirmi Daha Fazla

Zeymir

Proplan delicate mama kisir kediler icin uygunmudur.kilo almaya meyilli bi kedi

3 CEVAP

onurtemiz

Proplan vermeyin kedinize. O fiyatı hak etmeyen bir ürün. Bence kaliteli mamalar kullanın. O fiyatı Pplan a vereceğinize Matisse verin lütfen. Ama sizin yeriniz de olsam Acana ve ya Nd bakınırım
Ayrıca kısırlaştırılmış kedi maması yazan her paket kiloya karşı demektir bir nevi. Ona göre yapılıyor mamalar

septikbaykus

Acana pasifica alın bütçeniz varsa. Yoksa daha ucuza iyi olan nd var

Zeymir

Nd ye bakicam o zaman cok tesekkur ederim