Bu Mamayı Duydunuzmu ?

septikbaykus

Arkadaşlar fiyata göre içeriği hiç fena değil. İlk defa duydum acaba nasıl bir mama kullanan varmı hiç ?

LEGEND Gold Premium GOURMET

http://www.**********.net/index.php?route=product/product&path=20&product_id=1258

22 CEVAP

septikbaykus

Valla beğenme kriter değil bence. ********* nın mito mixini kıtır kıtır yiyip orijenin yüzüne bakmayan kediler var.

felishuman

Ben 2 gündür baya bir araştırma yaptım, tecrübeli arkadaşlara sordum bu mamayı. Ama ne olduğu belli değil. Firma belli değil, içeriğindeki şeylerin oranı belli değil, tek bir sitede var zaten diğerleri de ondan almış. Firmayı bulsam internet sitesine girip daha detaylı bilgi edineceğim mama hakkında ama yok. Ben hiç güvenemedim, alıp da kedime yedirmem ne olduğu belli değil çünkü. Fiyat başta umutlandırsa da sonrasında hiç güven uyandırmıyor zaten.

Tsubasa9

felishuman'a katılıyorum. Hiç bir sitede yok bu mama. Açıkçası hiç güven vermedi.

Tikih

Kendi kedime kullanmadım. Fakat arkadaşım kedisine bundan kullandı. İlk başta memnun kalmadı fakat sonrasında çok rahat etti. Kedisi çok sevdi.

guineapigela

Ben kullanmadim ama bir yakinim kullaniyordu kedisine kedisi hic begenmemis sizinki sevebilir mi bilemiyoru

felishuman

Baya ekonomikmiş ya ben de ilk defa denk geldim bu mamaya. İçeriği de güzel görünüyor. Biz de yakın zamanda mama değiştireceğiz Acana bütçemi aşmaya başladı ben de arayıştayım:/ Kullanan olsa da bilgilendirse keşke.

aleyn

içeriği doğruysa tam fiyat performans maması bence.

Kolpa gibi kardeşim, şu açık mamaları neden kullanmıyorsunuz ben profine ı kilosunu 25 30 dan alıyorum. pro plan veya nd de öyle. güvendiğiniz petshoptan gidin alın bu sitelere ve mamalara güven olmuyor

Duman_1

Evet ben kullandım önceden kaliteli bir mama tavsiye ediyorum

Ben mamayı satın aldım.İyi bir mamaya benziyor.
Taşeron olarak başka bir mama fabrikasına yaptırıyorlar.
Gelen paketin arkasındaki etikette içerikleri yazıyor aşağıdaki adreslerden resimlere ulaşabilirsiniz

https://i.hizliresim.com/LlLlEZ.jpg

Mamanın görünümü :

https://i.hizliresim.com/DYaY6o.jpg

Paketi:

https://i.hizliresim.com/RrqrB7.jpg

septikbaykus

İçeriği vs nasıl acaba. Baya ekonomik çünkü

septikbaykus

Arkadaşlar konuyu uplıyor cevap bekliyorum / Bekliyoruz :)

Muzeyyennb

Ben de ilk defa duydum çok çok uygun. Açıkçası beni endişelendirmedi değil fiyati konusunda :)Araştırdım baya.. bu mamayı kullananlar olumsuz bir yorum yapmamış

septikbaykus

Fiyat çok iyi . İçerik ise kesinlikle kötü değil tabi yalan beyan yoksa

septikbaykus

Evet bonachibo parasına daha iyisini alıcaz gibi duruyo. Kullanan varmı acaba